خیابان فرشته تهران

اشنایی با خیابان فرشته شمال ترین و لوکس ترین خیابان های شهر تهران است

دربی در خیابان فرشته

این روزها تعداد مالکان پولدار در فوتبال ایران زیاد شده است و هر کدام به نوعی قصد دارند تا با جمع کردن ستاره‌ها خودشان را در رسانه‌ها مطرح کنند. یکی از این مالکان پولدار هنگام خرید در یک مغازه معتبر لباس‌فروشی در خیابان فرشته یکی از ستاره‌های فوتبال را ملاقات می‌کند و دو طرف باب آشنایی را با هم باز می‌کنند.

این ستاره که مدت‌هاست از روی بورس افتاده است اما فقط اسمش در فوتبال مطرح است در همان ملاقات اول مالک پولدار را مجذوب خود می‌کند تا این مالک خیلی زودتر از آنکه ستاره فوتبال تصور می‌کرد پیشنهاد حضور در تیمش را بدهد، این ستاره فوتبال عنوان می‌کند که من چند پیشنهاد دیگر هم دارم اما به خاطر نوع رفتار شما پیشنهاد شما را می‌پذیرم.

روز بعد از این ملاقات ستاره فوتبال به دفتر مالک می‌رود و پس از گرفتن عکس یادگاری قرارداد 250 میلیون تومانی را به امضا می‌رساند. وقتی مربی تیم هم از چنین ماجرایی با خبر می‌شود مالک عنوان می‌کند که این ستاره بازیکن من است و کسی نمی‌تواند درباره جذب او حرفی بزند.

حالا منتظر باشید تا نتیجه ملاقات 250 میلیونی در فرشته را خیلی زود ببینید و این ستاره که فقط اسمی ازش باقی مانده است در لیگ رونمایی شود.
+ ; ٢:٤۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٥/٢٤
comment نظرات ()

خیابان فرشته

بررسى‌هاى تایید شده نشان میدهد که ۹۷.۳ درصد جوانان تهرانى که گواهینامه پایه دوم از راهنمایى و رانندگى اخذ کرده‌اند، و اتفاقاً این امکان را دارند که دست‌به‌فرمان یکى از ۲ میلیون خودروى متحرک در تهران شوند، مىدانند که خیابان فرشته کجاست. براى این ۹۵ درصد البته دانستن خیابان فرشته با دانستن خیابانهاى دیگر مثلاً خیابان آرش تیر‌انداز یا خیابان مجد یا خزانه کاملاً فرق دارد، چرا که به‌جز یک درصد این جامعه ۹۷.۳ درصدى – که دست بر قضا در این خیابان یا محلات اطراف زندگى مىکنند و مجبورند که خیابان فرشته را بشناسند، و الا خداى ناکرده خانه خود را گم مىکنند – بقیه بدون اینکه مجبور باشند، یا این خیابان در مسیر رفت و آمدشان باشد، هر شب جمعه سر ماشینشان را از خیابان پهلوى کج کرده و یک دورى – حد‌اقل – لاستیک ماشینشان را با آسفالت فرشته آشنا مىکنند.

ادامه مطلب
+ ; ٢:۳٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/٥/٢٤
comment نظرات ()