دربی در خیابان فرشته

این روزها تعداد مالکان پولدار در فوتبال ایران زیاد شده است و هر کدام به نوعی قصد دارند تا با جمع کردن ستاره‌ها خودشان را در رسانه‌ها مطرح کنند. یکی از این مالکان پولدار هنگام خرید در یک مغازه معتبر لباس‌فروشی در خیابان فرشته یکی از ستاره‌های فوتبال را ملاقات می‌کند و دو طرف باب آشنایی را با هم باز می‌کنند.

این ستاره که مدت‌هاست از روی بورس افتاده است اما فقط اسمش در فوتبال مطرح است در همان ملاقات اول مالک پولدار را مجذوب خود می‌کند تا این مالک خیلی زودتر از آنکه ستاره فوتبال تصور می‌کرد پیشنهاد حضور در تیمش را بدهد، این ستاره فوتبال عنوان می‌کند که من چند پیشنهاد دیگر هم دارم اما به خاطر نوع رفتار شما پیشنهاد شما را می‌پذیرم.

روز بعد از این ملاقات ستاره فوتبال به دفتر مالک می‌رود و پس از گرفتن عکس یادگاری قرارداد 250 میلیون تومانی را به امضا می‌رساند. وقتی مربی تیم هم از چنین ماجرایی با خبر می‌شود مالک عنوان می‌کند که این ستاره بازیکن من است و کسی نمی‌تواند درباره جذب او حرفی بزند.

حالا منتظر باشید تا نتیجه ملاقات 250 میلیونی در فرشته را خیلی زود ببینید و این ستاره که فقط اسمی ازش باقی مانده است در لیگ رونمایی شود.
/ 1 نظر / 49 بازدید

جووووووووووووونم دخترای فرشته